Salon samochodowy

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Salony   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Kamień murowy ogrodowy dekoracyjny na dom ściany elewacje

Opis:

Jesteśmy dumnym polskim producentem, specjalizującym się w wytwarzaniu wysokiej jakości kamienia murowego oraz kompletnych obudów kominkowych. Nasze produkty pochodzą z własnych surowców skalnych, wydobywanych ze złóż piaskowca kolorowego o niepowtarzalnej kolorystyce, zlokalizowanych w naszym kraju.

Kopalnia kamienia naturalnego Grabowie I, będąca naszą własnością, znajduje się w malowniczej wsi Grabowie koło Radomska, na skraju województwa łódzkiego, przy granicy z województwem świętokrzyskim. Posiadamy pięć kopalń, gdzie kamień naturalny piaskowiec wydobywamy za pomocą nowoczesnych maszyn, takich jak koparki gąsienicowe i kołowe wyburzeniowe. Dzięki różnorodnym metodom, w tym mechanicznemu wyburzeniu i ręcznemu wierceniu przy użyciu wiertarek pneumatyczno-udarowych, gwarantujemy efektywne i bezpieczne wydobycie.

W naszym kamieniołomie stosujemy nowoczesne technologie, takie jak kliny trójdzielne i proszek pęczniejący, aby precyzyjnie odspajać i segregować surowiec skalny. W rezultacie uzyskujemy kamień murowy o doskonałych parametrach, który spełnia najwyższe standardy jakości.

W zakładzie kamieniarskim w malowniczej wiosce Grabowie przekształcamy wydobyty surowiec skalny w różnorodne produkty. Oferujemy kamień murowy o różnych wymiarach, kamień hydrotechniczny o wymiarach 100-300, a także kompleksowe obudowy kominkowe, dodając unikalny charakter każdemu pomieszczeniu. Dodatkowo, przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego, tworzymy pospółkę drogową, wykorzystywaną w wielu projektach infrastrukturalnych.

Dla naszej firmy Kamieniarstwo Pawlik kamień to nie tylko materiał budowlany, to pasja i zobowiązanie do dostarczania produktów najwyższej jakości, które zdobią i trwale chronią każdy dom.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: kamień elewacyjny
E-Mail: ppupawlik@interia.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 80
Dodane: 2023.11.15
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj